Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 31-07-2014, 11:24

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 15
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bluza Assassin's Creed
PostNapisane: 18-03-2009, 23:58 
Adept
Adept
Cześć mam prośbę...Mogli byście znaleźć dla mnie aukcję z bluzą Assassin's creed ?? Albo chociaż obrazek z przodu i tyłu...Będę bardzo wdzięczny...Bardzo zależy mi na tej super bluzie ;)

Tytuł: Re: Bluza Assassin's Creed
PostNapisane: 19-03-2009, 00:18 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
a co? na allegro nie ma?
to próbuj na ceneo albo eBay

PostNapisane: 19-03-2009, 00:29 
Adept
Adept
Przeszukałem całe eBay.com i eBay.de i nic ;/ Poszukam na ceneo..Ale proszę znajdźcie chociaż obrazek bluzy AC ;) thx ;)

PostNapisane: 19-03-2009, 16:37 
Adept
Adept
Nie ma ani na allegro.pl ani na ceneo.pl ani na ebay.com ani na ebay.de ... :( Proszę jak możecie znajdźcie dla mnie obrazek tej bluzy....Muszę mieć wzór wtedy będę mógł zwrócić się do Ubisoftu o zrobienie dla mnie tej bluzy :/ :) Dzięki :) :P

PostNapisane: 20-03-2009, 01:21 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Hahahaha :D Jak zobaczyłam temat to się nieźle uśmiałam, oczywiście bez urazy...

Słuchaj, są takie specjalne papiery i do tego tusz, wszystko to w zestawie. Na tym papierze drukujesz obrazek z AC, kładziesz na koszulke i prasujesz. Wiem, bo sama mam taki papier.

PostNapisane: 21-03-2009, 13:56 
Adept
Adept
No dobra wiem że jest coś takiego jak prasowanka...Ale ja proszę o Obrazek otóż tej bluzy...Proszę naprawdę mi zależy..Dla mnie 200zł to nic...A po drugie to nie są prasowanki ... Tak więc jeszcze raz proszę o obrazek z bluzą assassin's creed;)

PostNapisane: 21-03-2009, 14:29 
Asasyn
Asasyn
Klik! Jest tego masa. Szukałem jednak na wszystkich portalach, forach, itp. ale niczego innego nie znalazłem, chyba że lubisz koszulki (zjedź trochę na dół). Nie sądzę, abyś takie rzeczy znalazł na Allegro i tym podobnych, bo wszystko zostało sprzedane.

PostNapisane: 21-03-2009, 15:45 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
skoro 200 zł jest dla niego nic to może sobie zamówi w jakiejs firmie gdzie szyja takie rzeczy

PostNapisane: 22-03-2009, 15:41 
Adept
Adept
Ooo dzięki ;) A mógłbyś znaleźć jeszcze lepiej pokazaną ?? Ale bluzę nie koszulkę:)

PostNapisane: 22-03-2009, 23:20 
Asasyn
Asasyn
Chodzi Ci o kompletne stroje Altaira, czy o bluzę, którą podawałem powyżej? Bo już dokładnie nie wiem o co walczysz :D

PostNapisane: 23-03-2009, 13:14 
Adept
Adept
Rozchodzi mi się tylko o tą bluzę co wyżej pokazałeś...Wystarczy że znajdziesz dla mnie dobrze pokazaną z przodu i z tyłu tą bluzę i będę Tobie bardzo wdzięczny...:) ;) :P

PostNapisane: 23-03-2009, 19:02 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
kubasko1234 napisał(a):
Wystarczy że znajdziesz dla mnie dobrze pokazaną z przodu i z tyłu tą bluzę i będę Tobie bardzo wdzięczny...
To znaczy co? Zaoferujesz mu noszenie tej bluzy w weekendy i dni wolne od pracy?

Szczerze mówiąc temat nadaje się do kasacji, albo przynajmniej przeniesienia do wątku "POMOC".
Druga sprawa to to, że gdyby ci tak faktycznie zależało na tej bluzie, to przy pomocy 'Google' znalazłbyś to czego szukasz już setki razy.

PostNapisane: 23-03-2009, 19:25 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
ale wiesz Sil, dwieście złoty to nic :P
czyjś czas to nic
należy mi się tylko ta bluza, a jak juz jakis frajer z tego forum ją znajdzie to będzie koniec... czyzby to mial być peirwszy temat jaki zamkniesz? :)

PostNapisane: 23-03-2009, 23:05 
Adept
Adept
Nie poprostu proszę was o to żebyście pomogli mi znaleźć...Szukałem nie raz na google...Ale nie mogę znaleźć .... Proszę pomóżcie...Zależy mi na znalezieniu tej bluzy... Bo chcę ją kupić ale muszę mieć dobrze pokazane jak ona wygląda...Tak więc proszę pomóżcie...Ja tylko proszę i nie dam mu nosić bo ciekawe w jaki sposób... To była ironia z mojej strony. -_-' [dop. - Sil]
Po drugie jak znajdziecie będę wam bardzo wdzięczny..Tak więc proszę! :mrgreen: :wink: Pozdrawiam ;)

PostNapisane: 23-03-2009, 23:33 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
lepszego juz nie znalazłem
http://cgi.ebay.com/ASSASSINS-CREED-T-s ... .m20.l1116

jest też koszulka, ale raczej o to Ci nie chodziło:
http://www.play.com/Clothing/T-Shirts/4 ... chsource=0

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Posty: 15